ТЕТА ХІЛІНГ

Тета-хілінг визнається однією з найпотужніших енергетичних цілительських технік в світі.small thinklogoself

В Японії тета-зцілення викладається навіть в державному медичному університеті в Токіо.

Людина, яка розробила тета-хілінг, Віанна Стайбл, зцілила себе від раку і з того часу допомогла дуже багатьом людям вирішити свої проблеми.

Що ж таке тета-зцілення і як воно працює?

Тета-зцілення (з англ. theta healing) – методика, що дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, зцілення себе та інших людей. Справа в тому, що наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі певної частоти. Наприклад, при активному спілкуванні частота випромінювання становить 12-40 Гц, це так звані бета-хвилі, а при засипанні – 4-8 Гц – так звані тета-хвилі. Вчені вважають, що, коли наш мозок випромінює тета-хвилі, ми знаходимося між свідомим та несвідомим. Саме на цьому рівні закладені підсвідомі програми, які впливають на нашу поведінку, переконання і якість нашого життя. За допомогою методики тета-зцілення можна замінювати або видаляти негативні підсвідомі програми, адже у тета-стані психіка людини вкрай «пластична». Єдина умова – людина повинна дійсно хотіти зцілитися або розв’язати проблеми. Методики тета-зцілення досить прості в застосуванні і часто результативні вже після першого сеансу. Вони допоможуть Вам переконатися в тому, що людські можливості БЕЗМЕЖНІ!

Історія Віанни Стайблvianna

З 1995 року багато людей по всьому світі позбулися тяжких захворювань завдяки методиці тета-зцілення, яку розробила Віанна Стайбл. А сама Віанна вилікувала себе від раку. Це факт. З 2000 року засновниця методики тета-зцілення почала також навчати, і тепер її учні займаються сертифікованою цілительською практикою вже у 26 країнах світу.

Історія була така. Ще до створення тета-практики Віанна через особисті проблеми зі здоров’ям вивчала даосизм, лікувальне харчування та лікарські рослини. В 1994 році переламним моментом у її житті став поставлений діагноз – рак. Щоб перемогти хворобу, Віанна використовувала свій багатий досвід в альтернативній медицині: інтенсивно очищувала організм, практикувала візуалізації і афірмації, звернулася до традиційної медицини, але хвороба не відступала. При цьому Віанна продовжувала лікувати людей, незважаючи на те, що зневірилася у здатності допомогти собі. Якось, допомагаючи своїй тітці позбутися болю в животі, вона увійшла в особливий, новий стан і в цьому стані їй вдалося допомогти своїй родичці зцілитися. Вона ще не розуміла до кінця, як це працює, але вирішила випробувати вплив такого стану знову, тепер на собі. І в неї вийшло вилікуватися! Через деякий час Віанна прийшла до розуміння, що зцілення відбувається, коли вона і пацієнт входять у стан, ніби на кордоні між сном і неспанням. Пізніше знайомий фізик Віанни виміряв електроенцефалографом хвилі, що випромінюються мозком пацієнта під час її сеансу і дійшов висновку, що цей стан формується завдяки активізації тета-хвиль. Згодом Віанна назвала цей стан «тета».

Віанна продовжує відкривати все нові грані тета-зцілення, розробляючи все більш поглиблені курси лікування та навчання. Сьогодні Віанна Стайбл – щаслива дружина, мати і бабуся, письменниця і, звичайно, практик і педагог з тета-зцілення.

Сім порад від Віанни Стайбл:
  1. Шануйте життя в усіх його проявах!
  2. Дія – ось найважливіше!
  3. Все зовсім не так, як здається!
  4. Умійте любити людей, знаючи правду про них!
  5. Кожен день робіть щось, чим ви могли би пишатися!
  6. Сповільніть темп, зверніть увагу на сонячне світло і повітря. Радійте життю.
  7. Кожен день дякуйте Творцю!

Comments are closed